קורס צילום אונליין – ללמוד בכיף מהבית

אם אתם מרגישים שבא לכם ללמוד צילום אבל בתור התחלה מעדיפים ללמוד דווקא מהבית שלכם, קיימים קורסים אונליין ללימודי צילום מקצועי, לפחות בתור צלמים מתחילים. מי לא רוצה ללמוד בזמנו הפנוי, מהבית, במקום לשבת בכיתה? בתקופת הקורונה כנראה שזה יותר רלוונטי מתמיד והאופציה הזו יכולה להגיע כהזדמנות מושלמת ללימודי צילום גם כצלם מתחיל וגם בסכום זול משמעותית מקורסים אחרים.

למה כדאי ללמוד קורס צילום אונליין?

זו בהחלט שאלה חשובה ששווה להשקיע בה מחשבה. האם מאז ומתמיד אהבתם לצלם בתור תחביב? האם אתם פעילים ברשתות החברתיות ואוהבים פילטרים, עריכות, ופשוט תמונות מגניבות שמביעות מסר או רגש כלשהו? אם התשובות חיוביות, כנראה שמתאים לכם ללמוד צילום. צילום הוא הבעת רגש ברמה הגבוהה ביותר מבחינה ויזואלית. הוא כמו אומנות, ציור, פסל, רק דרך מערכת דיגיטלית. קורס זה נותן כיוון לצלמים חובבים ומעניק להם ידע בהפעלת מצלמה, מושגים חשובים בצילום, שימוש בחדות, קומפוזיציה, ועוד. הדבר הכי חשוב בצילום הוא להעביר מסר כלשהו.

לא משנה באילו צבעים התמונה, בין אם בשחור לבן או צבעוני, צלם טוב יידע להעביר את המסר. הדבר הכי חשוב בקורס הצילום הוא לעבור התפתחות אישית ולחזק מיומנויות שונות. תוך כדי הלמידה, הצלם מתפתח, בדיוק כמו התמונות שלו, ולומד איך אפשר להגיע לתוצאות טובות, ומשתפר בכל רגע נתון. זו המשמעות של הקורס כולו ובלי ביטוי אישי אי אפשר באמת להיות צלם. צריך לאהוב את זה, וצריך לחיות את זה דרך התמונות והעדשה. אפשר לקרוא לקורס זה קורס צילום למתחילים.

מה לומדים בקורס צילום אונליין?

הייחודיות בצילום והעברתו דרך המצלמה. בקורס צילום תדעו איך לצלם את התמונה הנכונה תוך כדי שימוש בידע הרב שצברתם והתרגול שעשיתם בצורה עצמאית בסביבה אותה בחרתם. תלמדו מושגים חשובים בתחום, ותדעו כיצד למנף אותם לעבודה הטובה ולשיפור מאסיבי בכל תרגול. כל אחד מהשיעורים מעניק תוכן שונה ומרתק:

– תפעול מצלמה מקצועית בצורה פרקטית יחד עם למידת מבנה המצלמה וחשיפה נכונה לאור

– שימוש בפלאש בצילומים מאתגרים בלילה

– חדות בשילוב קומפוזיציה וראייה מרכזית של התמקדות באובייקט עם זוויות צילום מקצועיות

– צילומים אורבניים, עירוניים, צילומי פורטרטים, צילומי טבע ונוף, צילום בתנועה עם טכניקות חדשניות וצילום בשחור לבן

פוטושופ לצלמים

בקורס צילום אונליין תוכנת הפוטושופ תציג לכם כיצד מעבדים תמונות ברמה מקצועית ואיכותית. כך ייצאו תמונות ערוכות, טבעיות, ופשוט יפות. בתוכנה עצמה יש הרבה מאוד אופציות ובשביל זה יש גם קורס פוטושופ לצלמים אותו ניתן ללמוד בנוסף לקורס צילום זה. פוטושופ היא התוכנה מספר אחת לעריכה יחד עם תוכנת לייטרום, שלעיתים נדמה שהפכה להיות יותר פופולרית מאשר פוטושופ. ניתן למצוא קורסים של פוטושופ במחירים משתלמים כיום. פוטושופ נחשבת כיום לתוכנה שהפכה להיות יד ימינו של הצלם. כך תוכלו להבטיח שייצאו לכם צילומים מרהיבים ותוכלו להוסיף להם כל מה שתרצו, לשביעות רצונו של הלקוח. כשתצאו לעבוד בתחום, הרבה לקוחות יבקשו מכם עריכות בנוסף לצילום. ללמוד את התוכנה חוסך מכם הרבה מאוד זמן בהעברת התמונות לגורם חיצוני וגם חוסך לכם לעיתים בכסף. לרוב, לקוחות יעדיפו צלם וגם עורך וכך יקבלו הכל בחבילה אחת מבלי שהתמונות שלהם יעברו בין יד אחת לשנייה.

קורס צילום מתקדם

לאחר שתתנסו מעט בצילום, תוכלו לעבור לקורס מתקדם יותר שיציג לכם יותר מושגים, יותר טכניקות, יותר נושאים ויותר פילטרים. בקורס צילום אונליין תוכלו ללמוד את הבסיס ואת יסודות הצילום, לאחר מכן תוכלו לקחת צעד אחד קדימה בדרך חדשה עם המקצוע שאתם עוסקים בו בשעות הפנאי שלכם. כדאי לברר האם יש שיעורים יותר מתקדמים גם אונליין.

למי קורס צילום אונליין מיועד?

הלימודים מיועדים לצלמים חובבים שאוהבים לצלם ולהשתמש בפילטרים ועריכות בזמנם החופשי, ואולי רוצים לפתח את התחביב שלהם מעבר. קורס זה מצוין גם בשביל צלמים ותיקים ומנוסים שרוצים לחזור וללמוד עוד קצת, על מנת לרענן את הידע שלהם בתחום. אם אתם רוצים ללמוד תחום שיעזור לכם לפתח את עצמכם מבחינה אישית, צילום הוא הכתובת. כך תוכלו לגלות דברים חדשים על עצמכם ואפילו על התחביבים שלכם, מה שיעזור לכם מאוד בהמשך הדרך גם לגלות מה אתם מעדיפים יותר לצלם ומה פחות. הקורס פתוח לכל מי שרוצה להתנסות בצילום, במחיר נוח, ללא כל התחייבות ואונליין מהבית, כך שתוכלו לתרגל מתי שתרצו, כמובן עד השיעור הבא.

מה המחיר של קורס צילום אונליין?

מחיר קורס צילום יכול להגיע גם לכמה אלפי שקלים, אבל כשמדובר בלימודים אונליין הוא יכול להתחיל מ-500 ש”ח ולהגיע עד ל-1,000 ש”ח. אלו הסכומים הממוצעים והם עלולים להשתנות. ניתן להתנסות בשיעור חד-פעמי בעלות של 150 ש”ח בחלק ממוסדות הלימוד, ללא כל התחייבות. אפשר גם להתחיל ואז להמשיך בפעם אחרת מבלי להפסיד את כמות השיעורים שלמדתם, אם תרצו להתחיל את הלימודים ולעשות הפסקה באמצע מכל סיבה שהיא. התנאים מאוד משתלמים ומאוד נוחים מבחינה זו, ושווה לשקול אותם. באתר תוכלו למצוא לימודי צילום באונליין וגם לימודי צילום נוספים שיעזרו לכם למנף את התחביב האהוב עליכם או למצוא עבודה חדשה ומרתקת.

יצירת קשר מהירה