אודות

אתר זה נועד לאגד את כל הקורסים ומוסדות הלימוד באחד התחומים היותר מעניינים ומבוקשים כיום – תחום הצילום. צילום הוא עולם גדול מאוד, עולם דינמי ומתחדש, עם אינספור סוגי מצלמות, עדשות, סוגי תאורה, זוויות, קומפוזיציות ומושא צילום. כיום אפשר לצלם כל דבר אפשרי, ואנשים אכן עושים זאת בתור תחביב – קורס צילום מיועד למי שרוצה ללכת קצת מעבר, ללמוד קצת יותר, להבין קצת יותר בעולם המופלא הזה של ויזואליות מדהימה וחוצת גבולות.

לימודי צילום מקצועי יקנו לכם את הידע שצריך בשביל להיות צלם מקצועי משכמו ומעלה. הצלם שכולם רוצים לאירועים שלהם, הצלם שאפשר לסמוך עליו בכך שיביא את התמונות הכי איכותיות והכי מחמיאות, לא משנה מי מצולם או מה מצולם.

כשיש לכם מצלמה מקצועית ואיכותית, אתם יכולים לעשות איתה כמעט כל דבר. הטריק הוא להשתמש בה בצורה הנכונה על מנת לתפוס את הרגע הנכון, בזמן הנכון ובתאורה הנכונה. גם אם צילמתם תמונה טובה והיא יוצאת מעט חשוכה, במצלמה הנכונה תוכלו לערוך את התמונות בפוטושופ ולהעניק לה חיים, אור ואפילו להציל תמונה לא טובה. בקורס פוטושופ לצלמים תוכלו ללמוד יותר על התוכנה ולהבין איך אפשר להוציא ממנה את התמונות הטובות ביותר.

איזה קורסים יש?

קורס צילום למתחילים – לאנשים שמעוניינים להפוך את התחביב שלהם למקצוע או להפוך לצלמים טובים יותר בשעות הפנאי.

קורס צילום מתקדם – לצלמים מנוסים עם כמה שנות ניסיון או לצלמים ותיקים שמעוניינים לרענן את הידע וללמוד כמה דברים חדשים בתחום.

קורס פוטושופ לצלמים – קורס המלמד את התוכנה הפופולרית פוטושופ, תוכנת עריכה מקצועית לתמונות. כל צלם חייב להכיר את התוכנה הזו ולערוך איתה את התמונות. צלם מקצועי לא ישלח ללקוח שלו תמונות לא ערוכות, זה לא מקצועי ולא קביל. בנוסף, הרבה לקוחות דווקא כן רוצים עריכה, רוצים להוסיף דברים שלא היו, להוסיף תאורה, להוסיף פילטר מסוים, לערוך את גופם בצורה שתחמיא להם יותר, היות ולא כולנו פוטוגנים וזה לגיטימי לחלוטין. ולכן – במקום לפנות לגורם חיצוני, עדיף להשקיע גם בקורס זה וללמוד פוטושופ.

ממה בנוי קורס לימודי צילום?

הקורס בנוי ממפגשים עיוניים ומעשיים כאחד. מצד אחד, לומדים המון חומר תיאורטי על מבנה המצלמה, מבנה העדשה, קומפוזיציה, תאורה, אור, אופטיקה, זוויות צילום ועוד… ומצד שני, לומדים גם צילום בצורה מעשית כשיוצאים לסביבות שונות, בין אם זה פארקים או נופים, ולומדים איך יוצאת תמונה טובה? מאיזו זווית הכי כדאי לצלם? מה הכי כדאי לצלם? מה יוצא הכי טוב? כמובן שאצל כל צלם זה אינדיבידואלי, אבל לכל אחד יש את ההעדפות שלו, בין אם זה נוף אורבני, נוף בטבע, נוף תעשייתי, פורטרטים, צילומי יום או לילה, בעלי חיים, נוף עירוני. בקורסים, לאט לאט הצלם לומד מה באמת מעניין אותו ומה הוא רוצה לצלם. אחר כך, בשלב מאוחר יותר, הוא לומד גם ליישם את זה בצורה מקצועית יותר.

למי מיועד קורס צילום?

בעיקרון, לכל מי שרוצה ללמוד צילום. יש פה יד חופשית, וצלמים חובבים מתקבלים בברכה, כמו כן גם צלמים מנוסים וותיקים בעלי ניסיון רב. צילום הוא עולם צבעוני, מגוון ורחב, ואין בו באמת משהו אחד שמתאים לכולם. לכל אחד מתאים משהו מסוים, וזה בדיוק מה שבאים לגלות ביסודות הצילום. למי מתאים מה, איזו סביבה הכי מתאימה, באיזה סגנון צילום הוא הכי מתמחה. לאט לאט, כל אחד מגלה את עצמו וזה בעצם הקסם במקצוע.

בקורס המקיף, יסודות הצילום, לומדים את כל המושגים הקשורים לתחום, שהם בעצם המושגים הבסיסיים והחשובים ביותר.

– מבנה המערכת והתמונה הדיגיטלית: פיסקלים, רזולוציה, גודל התמונה, כיווץ תמונה, סוגי פורמטים שונים, חיישן.

– מבנה המצלמה: ממה המצלמה בנויה? חשוב להכיר את הכלי המרכזי איתו עובדים בצילום. מבנה הגוף, עינית, מראה, תריס, פלאש, ועוד.

– מבנה העדשה: פרספקטיבה, עומק שדה, מניעת רעידות, פילטרים, מיקוד וצמצום.

מהו מחיר קורס צילום?

מחיר הקורס משתנה בין מקום למקום ויכול להתחיל מ-1,500 ש”ח.

מוכנים?

הגיע הזמן לתפוס את המצלמה וללמוד איך להוציא תמונות יפהפיות עם רגש חודר שאף צופה לא יוכל להישאר אדיש אליהן, עם הקורסים המקיפים ביותר בתחום ומיטב המרצים והצלמים המקצועיים בישראל.

יצירת קשר מהירה