קורס צילום למתקדמים

 בתור צלמים שאוהבים צילום כתחביב, מומלץ להגיע ולהירשם לקורס צילום מתקדם על מנת להעשיר את הידע ולרכוש שיטות וטכניקות חשובות כדי לשלוט בתחום זה. כיום, המצלמות שולטות בכל הרשתות החברתיות וזה דבר חזק מאוד. כל הסרטונים, כל התמונות, הפכו כבר מזמן לטרנד שאין מצב שיחלוף מהעולם לעולם.

המצלמה קיימת מאז שאנו יכולים לזכור, בין אם זו מצלמת פילם ועד למצלמה דיגיטלית חדשנית יותר. כל בן אדם ששואף לכך יכול לצלם את חבריו, משפחתו, בין אם זה בטיולים או באירועים מיוחדים. אנשים אוהבים לתעד ולשמור זיכרונות, ותמונות נועדו בדיוק לכך. כיום, יש כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה דברים שאפשר לעשות דרך המצלמה.

עולם הצילום הוא דינמי ויש להיערך לכל השינויים בהתאם ולהתאים את עצמנו לכך. על מנת להפוך לצלם איכותי ומקצועי יש להעשיר את התחום וללמוד אפילו מעבר לקורס צילום בסיסי: קורס צילום מתקדם יעניק לכם את הכלים הנדרשים על מנת להפוך לצלם מקצועי וידוע. כך, כשיהיה לכם כבר ידע מוקדם יותר בקורס צילום למתחילים, תדעו להפוך את הידע למעשי יותר, לתרגל כמה שיותר בשטח, ולהפיק את התועלת המירבית מהמצלמה.

למה להירשם לקורס צילום מתקדם?

תחום הצילום הפך להיות שם דבר בעשורים האחרונים, כשיש דרישה מטורפת בכל מה שקשור לצילומי סטודיו, טבע, נוף, אופנה, מוצר, והוא הולך יד ביד גם עם שיווק ופרסום. אנשי שיווק ובעצם כל מי שקשור לעולם הפרסום מתעניינים גם בצילום היות וזה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מעולם זה. צילום מוצר, צילום פרסומת – כל אלו הם חלקים חשובים מאוד בפרסום. קורס זה מעניק לכל מי שנרשם חוויה יוצאת דופן, חוויה מעצימה אותה הוא לא ישכח במשך הרבה מאוד זמן.

זהו הקורס האולטימטיבי לכל מי שרוצה ללמוד צילום בצורה מתקדמת על מנת לשפר את ביצועיו ואת יכולותיו האישיות. מי שמגיע ללימודי צילום אלו מגיע כבר עם ידע באמתחתו, אותו הוא יכול למנף לתועלתו האישית ולהציג את כל הידע שצבר במהלך הקורס הבסיסי יותר. כך תוכלו להשתפר אף יותר ולהגיע לתוצאות טובות יותר. בתור צלמים עם ידע מתקדם תוכלו אף ללמוד גם קורס פוטושופ לצלמים ובכך להתמקצע סופית בכל מה שקשור לצילום ועיבוד תמונות. למסיימים בהצטיינות את הקורס, מובטחת קריירה רווחית בתחום וידע רב בעיסוק מרתק זה.

מבנה קורס צילום מתקדם

הקורסים עשויים מחומר עיוני ומעשי. בעוד שלומדים את כל החומר מבחינה עיונית כמו מבנה המערכת הדיגיטלית של המצלמה, של העדשה, מושגים חשובים שכל צלם חייב לדעת, במתכונת תרגולים וסיורים בשטח על מנת להתנסות ולהרגיש כמו צלם אמיתי לחסרי ניסיון. התנסות בנופים, בטבע, בצילומים מאתגרים ואף קשים בלילה או ביום עם מיטב הצלמים בארץ ומיטב המרצים שידריכו אתכם בצורה היעילה ביותר על מנת להגיע למעמד צלם מקצועי.

צילומים בסגנון מסוים עלולים להיות מאוד מאתגרים בגלל הייחודיות שלהם ומה שהם מצריכים מבחינת יצירתיות, רעיון, צבע ומחשבה. צילומי פורטרטים לרוב יהיו מאופקים יותר אבל עדיין מצריכים מחשבה רצינית על סוגי תאורה, סוג האור המתאים, בין אם מלאכותי או טבעי, ופשוט להתאים את עצמכם לצילום זה. בין אם זה בסטודיו או בטבע, יש תאורה טבעית של השמש ותאורה מלאכותית על חצובות בסטודיו. חשוב להגיע לעמק השווה ולראות מה יותר מתאים מבחינה מקצועית, ואת זה ניתן ללמוד רק בקורס צילום.

מהם תנאי הקבלה לקורס צילום מתקדם?

תנאי הקבלה עשויים להשתנות, אך לרוב בקורס זה תהיה העדפה למי שיש לו מעט ניסיון בתחום וכבר התנסה בשטח. מכיוון שהלימודים הם יותר אינטנסיביים ויותר מתקדמים, חשוב לבוא לפחות עם מעט ידע וניסיון בצילום כדי לא לחזור אחורה. לרוב, כל מי שמגיע לקורס צילום מקצועי זה הוא כבר צלם מנוסה שרוצה ללמוד יותר ולהעמיק את כישוריו ויכולותיו האישיות. במוסדות לימוד מסוימים, תהיה דרישה להשלמת קורס צילום למתחילים או קורס צילום בסיסי בו התלמידים למדו את המושגים הבסיסיים והחשובים ביותר בתחום ומוכנים לעבור לשלב הבא. למי שאין ידע בתחום, ניתן יהיה לעבור מבחן התאמה על מנת לראות האם הוא באמת מתאים לצילום והאם יש לו תשוקה אמיתית בכל מה שקשור לזה.

כמה עולה קורס צילום מתקדם?

העלות משתנה בין מוסד אחד לרעהו, ותלוי עד כמה הקורס בסיסי או ברמה מתקדמת יותר כמו הקורס הנ”ל. הקורסים לרוב נמשכים בין כמה חודשים לשנתיים, עם 8-14 מפגשים חד שבועיים או דו שבועיים, פעם או פעמיים בשבוע במקסימום, לנוחיות אנשים עובדים או סטודנטים שיכולים ללמוד רק בשעות הערב ופחות בשעות הבוקר. קורס מתקדם יותר יימשך ככל הנראה בין שנה לשנתיים, היות והחומר נרחב ומעמיק יותר אל תוך עולם הצילום הדינמי והמשתנה. חלק גדול מהקורס מתרחש גם בשטח ויש לקחת זאת בחשבון כשנרשמים לקורס, יהיו לא מעט סיורים, הרצאות, מפגשים ולכן זה יכול לקחת חלק מאוד חשוב ומאסיבי מהשיעורים, כולל זמן הגעה.

מהן אפשרויות התעסוקה והפרנסה בתום קורס צילום מתקדם?

בתום הקורס, לאחר שכבר רכשתם ציוד ומצלמה מקצועית, והעשרתם את הידע שלכם בעולם הצילום, תוכלו לצאת אל האוויר הפתוח ולעבוד בתור עצמאיים בתחום. בין אם זה צלם אירועים או צלם בסטודיו, האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

יצירת קשר מהירה